150 zł za 25 minut postoju. "Najdroższe parkowanie w Polsce?"

2 godzin temu
Nowy system parkingowy przy ul. Daimlera 1 w Warszawie budzi emocje. Jeden z kierowców skarży się na wysokie opłaty i niejasne zasady, podczas gdy właściciel obiektu podkreśla, iż parking przeznaczony jest wyłącznie dla najemców budynku oraz ich klientów
Idź do oryginalnego materiału