Binance rozesłała wiadomość do swoich użytkowników w Polsce. Największa giełda kryptowalut na świecie poinformowała, iż nie uda jej się zdobyć potrzebnej licencji na prowadzenie działalności do końca czerwca i tym samym jej usługi w kraju zostaną znacznie ograniczone.