Infobus - Pierwsze Yutongi dla Ostrołęki przypłynęły do Bremerhaven. Elektrobusy w drodze do Polski
transinfo.pl 2 godzin temu
25 czerwca 2026 r. sześć fabrycznie nowych autobusów elektrycznych Yutong U12 dla Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce dotarło statkiem do portu w Bremerhaven. I ruszyło na lawetach do Polski. T