Minister infrastruktury Dariusz Klimczak chwali plan budowy nowych 4,7 tys. km linii kolejowych opracowany w ramach programu Zintegrowanej Sieci Kolejowej. – Bardzo się cieszę, iż wybudujemy więcej nowych linii kolejowych niż nasi poprzednicy z PiS – mówi szef
resortu.Klimczak o ZSK: Tego oczekuje od nas gospodarka, tego oczekuje od nas pasażer