Kolejny sklep znanej sieci omija zakaz handlu. Ministra reaguje

3 godzin temu
Kolejny sklep otworzył "czytelnię" i przyjmuje klientów w niedziele - choćby niehandlowe. To placówka Polo Market w Oleśnicy. Na ten ruch zareagowała już ministra rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, która zwróciła się z prośbą o kontrolę do Głównego Inspektora Pracy.
Idź do oryginalnego materiału