Łukasz Górnicki nowym prezesem Pol-Miedź Trans

23 godzin temu
Zdjęcie: pmt_111ed-030_pf


Rada Nadzorcza Pol-Miedź Trans powołała z dniem 15 czerwca 2026 r. Łukasza Górnickiego na stanowisko Prezesa Zarządu spółki. Łukasz Górnicki jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w branży finansowej i kolejowej. Pracował w takich spółkach jak PKP LHS, PKP S.A. oraz PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie realizował projekty rozwojowe, inwestycyjne i modernizacyjne związane z

Idź do oryginalnego materiału