Motyka będzie rozmawiać z wicepremierem Ukrainy. "Nie będziemy się obrażać"

2 godzin temu
Zdjęcie: Miłosz Motyka.


Minister energii Miłosz Motyka poinformował, iż spotka się z wicepremierem Ukrainy Denysem Szmyhalem w celu omówienia kwestii wykorzystania połączeń transgranicznych. "Chcemy też uzyskać odpowiedź ze strony ukraińskiej, jak będzie wyglądała strategia, którą zamierzają przedstawić na tej konferencji, o ile chodzi o kolejne lata, w co chcą inwestować" - powiedział szef resortu energii.
Idź do oryginalnego materiału