Niemcy zainwestują miliardy w czołgi. Zbrojeniówka wraca pod kontrolę państwa

4 godzin temu

Niemcy chcą wejść do akcjonariatu KNDS, francusko-niemieckiego producenta czołgów Leopard 2. To nie tylko ruch przed giełdowym debiutem.

Idź do oryginalnego materiału