Obiecali konto za darmo, a i tak naliczali opłaty. Klient musiał patrzeć bankowi "na ręce"
7 godzin temu
Zdjęcie: / Shutterstock
Czytelnik przysłał nam pismo Alior Banku, w którym ten obiecuje mu rok bez opłat za konto i kartę. Opłaty i tak były pobierane. To dobry powód, żeby co jakiś czas zaglądać na własny rachunek.
- Strona główna
- Finanse i gospodarka
- Obiecali konto za darmo, a i tak naliczali opłaty. Klient musiał patrzeć bankowi "na ręce"
Powiązane
Średnie firmy stają się nowym polem walki gigantów IT
17 minut temu
Ostatni taki weekend dla kierowców. Zapłacą więcej
56 minut temu
MINIATURA dla naukowców z UW
1 godzina temu
Polecane
"O mój Boże". Eksperci ocenili losowanie Wimbledonu
1 godzina temu










![Szlem pełen niespodzianek, a Polacy (znów) wśród bohaterów [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3e5dfaabb3d4_83955247.jpg)





