Dwa miesiące temu ruszył program lojalnościowy PKP Intercity – Moje IC. Od tego czasu zapisało się do niego 400 tys. pasażerów. – Program lojalnościowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pasażerów. Liczba użytkowników przekroczyła nasze wstępne oczekiwania – mówi Joanna Siecińska, członkini zarządu PKP
Intercity.PKP Intercity: Już 400 tys. użytkowników programu lojalnościowego