PKP Intercity straci monopol na torach? Ruszają przygotowania do przetargów
Zdjęcie: /Zdjęcia ilustracyjne /Shutterstock
Za cztery lata na polskich torach mogą pojawić się nowi przewoźnicy. realizowane są przygotowania do przetargów na międzywojewódzkie i międzynarodowe przewozy kolejowe, które do tej pory były domeną państwowego operatora - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Liberalizacja rynku to efekt unijnych...

2 godzin temu







