Ponad 300 tys. pasażerów w rok

3 godzin temu

Przez niespełna rok od wznowienia kursowania pociągów na trasie Jelenia Góra – Karpacz, składy Kolei Dolnośląskich przewiozły ponad 300 tys. pasażerów. Dane…

Idź do oryginalnego materiału