Premier Tusk ogłosił dużą inwestycję. "Interes jest na wielką skalę"
Zdjęcie: Statek towarowy podpływa do terminala gazowego w Świnoujściu z widocznymi rurociągami nad morzem.
Donald Tusk podał, iż Gaz-System będzie budował drugi pływający terminal w Zatoce Gdańskiej. Spółka ma zwiększyć przepustowość planowanego terminala z 4,5 mld metrów sześciennych do 6,1 mld metrów sześciennych gazu. Jak powiedział premier, umocni to rolę Polski jako hubu gazowego.

2 godzin temu















