Przełom w systemie kaucyjnym! Liczba zebranych opakowań zwala z nóg
Zdjęcie: Anita Sowińska, wiceministra klimatu i środowiska (fot. wiadomościhandlowe.pl/Katarzyna Pierzchała).
Polacy masowo zwracają puszki i butelki, a system kaucyjny oficjalnie przekroczył symboliczną granicę miliarda zebranych opakowań. Jak podkreśla wiceministra klimatu i środowiska Anita Sowińska, program wchodzi właśnie w fazę pełnej stabilizacji i staje się naturalnym elementem naszej codzienności.

1 miesiąc temu








