Rząd szykuje ostre kary dla medyków. Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej
Zdjęcie: Personel medyczny przesuwa łóżko z pacjentem, wokół stoją osoby w strojach medycznych i cywilnych na korytarzu szpitala.
Zaostrzenie kar dla medyków i dyrektorów szpitali zapowiedziała w tym tygodniu minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Zdaniem Naczelnej Izby Lekarskiej nie trzeba tworzyć nowych przepisów, wystarczy przestrzegać tych, które już obowiązują.

2 godzin temu










