Rząd szykuje ostre kary dla medyków. Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej

2 godzin temu
Zdjęcie: Personel medyczny przesuwa łóżko z pacjentem, wokół stoją osoby w strojach medycznych i cywilnych na korytarzu szpitala.


Zaostrzenie kar dla medyków i dyrektorów szpitali zapowiedziała w tym tygodniu minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Zdaniem Naczelnej Izby Lekarskiej nie trzeba tworzyć nowych przepisów, wystarczy przestrzegać tych, które już obowiązują.
Idź do oryginalnego materiału