Sprzedał plony i nie zarobił nic. „Zostają nam tylko dopłaty”
2 tygodni temu
Zdjęcie: Krzysztof Kamiński ze wsi Niszczyce (pow. płocki, gm. Bielsk) gospodaruje na 27 ha
Sytuacja na polach Krzysztofa Kamińskiego jest uzależniona od dalszej aury pogodowej. Zboża przezimowały dobrze, ale dość mocno odczuły wiosenną suszę.
- Strona główna
- Rolnictwo
- Sprzedał plony i nie zarobił nic. „Zostają nam tylko dopłaty”
Powiązane
John Deere zaskakuje. Seria 5E dostanie nietypowy napęd
39 minut temu
Nowy budżet UE: Polska wieś ma dostać więcej niż dotychczas
1 godzina temu
Rzepak przed żniwami tanieje. Sprawdź nowe ceny kontraktów
1 godzina temu
1000 zł dopłaty do nawozu? Posłowie złożyli projekt
1 godzina temu
Polecane
Uzależnienie Na TikToku – ft. Remigiusz „reZi” Wierzgoń
1 godzina temu
Wimbledon: kolejne gwiazdy musiały się wycofać
1 godzina temu
Piotr Schab: Nie poddam się
2 godzin temu
















