"W niedzielę będziemy padać jak muchy". Ponad 30 stopni w sklepach Biedronka. Sieć zabrała głos

7 godzin temu
Zdjęcie: Biedronka, upał


Fala wysokich temperatur w Polsce ponownie zwraca uwagę na warunki pracy w handlu detalicznym. Część pracowników sklepów Biedronka oraz przedstawiciele związków zawodowych sygnalizują, iż w niektórych placówkach sytuacja budzi zastrzeżenia. Jak informuje „Wyborcza”, w wybranych placówkach podczas okresu wysokich temperatur systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne mają być wyłączone lub uszkodzone. Do sprawy odniosła się także sama sieć.
Idź do oryginalnego materiału