Wystarczy tylko dowód osobisty. Darmowa komunikacja miejska dla seniorów
Zdjęcie: Starszy mężczyzna w garniturze i z torbą na lewym ramieniu wsiada do tramwaju podpierając się laską w prawej ręce.
Darmowa komunikacja miejska jest przywilejem senioralnym po przekroczeniu odpowiedniego wieku. Nie brak emerytów, którzy jeżdżą komunikacją miejską w pełni legalnie bez biletów. Wystarczy posiadać tylko dowód osobisty.

5 godzin temu














