Drugi podziemny korytarz pod tunelem linii średnicowej. Kolejarze chcą zejść do poziomu -2 na stacji Warszawa Centralna. W ten sposób znajdzie się miejsce na dodatkowe szybkie pociągi. Czy to realne plany? Pytamy członka zarządu PLK SA.
Drugi tunel kolejowy pod centrum Warszawy. Chcą go wykopać w latach 2031–35
Zdjęcie: Dwa tunele kolejowe pod Warszawą?

2 godzin temu



![Zderzenie pociągów w Białośliwiu [ZDJĘCIA]](https://raportkolejowy.pl/wp-content/uploads/2026/06/730598830_877807005376766_1382172130282093106_n.jpeg)

