Konferencja Odbudowy Ukrainy. Tusk mówi o "obniżaniu emocji"

2 godzin temu
Zdjęcie: Donald Tusk w garniturze na tle flag Unii Europejskiej i Polski, przy stole z niebieskim obrusem z napisem 'PO'.


Premier Donald Tusk odniósł się do Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy. - Mam nadzieję, iż będzie sposobem, żeby obniżyć eskalację emocji, bo nie jest ona potrzebna ani Polakom, ani Ukraińcom - powiedział, podkreślając, iż celem spotkania jest przede wszystkim merytoryczna rozmowa o przyszłości Ukrainy i bezpieczeństwie regionu. Szef rządy skomentował również nieprawidłowości w Szpitalu Południowym. - Będziemy wyjaśniali każdy element tej sprawy - zadeklarował.
Idź do oryginalnego materiału