Nie będzie prywatyzacji WARS – zapowiada jednoznacznie Ministerstwo Infrastruktury. Skarb Państwa zamierza wprawdzie pozbyć się posiadanej w tej chwili blisko połowy akcji spółki, jednak ich nabywcą ma być PKP Intercity. Przewoźnik chce w ten sposób wzmocnić swoją grupę kapitałową.MI: PKP Intercity przejmą pełną kontrolę nad WARS