Wbrew oczekiwaniom samorządu regionalnego Ministerstwo Infrastruktury nie wróci do zatrzymywania pociągów Warszawa – Rzeszów w Skarżysku-Kamiennej. Postoje nie będą wyznaczone ani na głównej stacji w tym mieście, ani na przystanku Skarżysko Kościelne. Pasażerowie mają przy tym zyskać dodatkowe połączenia w innych relacjach, m.in. do Cieszyna i Kołobrzegu. MI: Pociągi Warszawa – Rzeszów nie zatrzymają się w Skarżysku-Kamiennej